Adwokat Justyna Kaczmarczyk

Kancelaria Adwokacka

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyny Kaczmarczyk świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych.


W misję Kancelarii wpisane jest zapewnienie wszechstronnej pomocy prawnej wysokiej jakości. Wiedza, doświadczenie i pełne zaangażowanie w sprawy Klientów pozwalają sprostać wysokim standardom co do jakości świadczonych usług. Troska o najlepiej pojęte interesy Klienta, empatia i orientacja na pełną transparentność kontaktów stanowią priorytet w relacjach z Klientami.

 

Adwokat Justyna Kaczmarczyk jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji w Katowicach. Już na studiach zdobywała zawodowe doświadczenie m.in. na stażu studenckim w kancelarii Claim Today Solicitors w Birmingham w ramach programu Leonardo da Vinci, a także na praktykach w polskich sądach i kancelariach. W trakcie odbywania aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku – Białej regularnie reprezentowała klientów w postępowaniach karnych, cywilnych, gospodarczych i administracyjnych. W 2013 r. ukończyła również 2-letnie Studium dla Tłumaczy Języka Angielskiego Uniwersytetu Śląskiego. Biegle posługuje się j. angielskim w mowie i w piśmie.