Adwokat Justyna Kaczmarczyk

Kancelaria Adwokacka

O Kancelarii

 

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, prawa administracyjnego i prawa pracy. Świadczymy usługi od etapu przedsądowego (negocjacje, zawezwania do próby ugodowej, wezwania przedsądowe), po zastępstwo procesowe w sprawach sądowych i postępowanie egzekucyjne. Z racji posiadanego doświadczenia obszarem naszego szczególnego zainteresowania są sprawy karne oraz cywilne (w tym z zakresu prawa rodzinnego).

 

Kancelaria została założona przez adwokat Justynę Kaczmarczyk w 2014 roku i od tego czasu nieprzerwanie prowadzi działalność stale poszerzając grono klientów oraz współpracowników. Głównym celem Kancelarii jest ochrona interesów prawnych klientów, skuteczność prowadzonych na ich rzecz działań oraz uczciwość i zaufanie we wzajemnych relacjach. 

Adwokat Justyna Kaczmarczyk jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, ukończyła aplikację adwokacką  przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku – Białej oraz studia podyplomowe z zakresu tłumaczeń z języka angielskiego. Od lat z zaangażowaniem reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych traktując zawód adwokata jako misję i powołanie. Dzięki biegłej znajomości języka angielskiego świadczy  również pomoc prawną na rzecz obcokrajowców oraz wykonuje tłumaczenia dokumentów o charakterze prawnym.