Adwokat Justyna Kaczmarczyk

Kancelaria Adwokacka

O Kancelarii

adwokat Justyna KaczmarczykKancelaria zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, prawa administracyjnego i prawa pracy. Świadczymy usługi od etapu przedsądowego (negocjacje, zawezwania do próby ugodowej, wezwania przedsądowe), po zastępstwo procesowe w sprawach sądowych i postępowanie egzekucyjne.  prawa rodzinnego).

 

Kancelaria została założona przez adwokat Justynę Kaczmarczyk w 2014 roku i od tego czasu nieprzerwanie prowadzi działalność stale poszerzając grono klientów oraz współpracowników. Głównym celem Kancelarii jest ochrona interesów prawnych klientów, skuteczność prowadzonych na ich rzecz działań oraz uczciwość i zaufanie we wzajemnych relacjach. 

 

Adwokat Justyna Kaczmarczyk jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, ukończyła aplikację adwokacką  przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku – Białej oraz studia podyplomowe z zakresu tłumaczeń z języka angielskiego. Od lat z zaangażowaniem reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych traktując zawód adwokata jako misję i powołanie.

 

Dzięki biegłej znajomości języka angielskiego świadczy  również pomoc prawną na rzecz obcokrajowców oraz wykonuje tłumaczenia dokumentów o charakterze prawnym. 

 

Zapraszam również na moje inne strony:

 

www.adwokatkaczmarczyk.pl

 

oraz 

 

www.polishlawexplained.com

 

(strona w języku angielskim skierowana do obcokrajowców poszukujących informacji z różnych obszarów prawa).